Protanči se k ženské celistvosti skrze 4 archetypy.

Kultivace 4 pilířů ženství - 4 archetypy ženy lunárního/ menstruačního cyklu.

Tento online kurz obsahuje 4 ženské taneční meditace provázené hlasem a 4 integrační imaginace archetypů Panna, Matka, Čarodějka, Vědma- Moudrá žena, které zvědomují tvůj ženský cyklus. Můžeš si 1x týdně zatančit celý kruh najednou nebo jen ten, na který máš právě náladu nebo si potřebuješ dosytit. Tanec daného archetypu ti pomůže se více spojit s kvalitou daného archetypu, posílit, dosytit, harmonizovat nebo si ho prostě užít. Lze také tančit jeden týden jeden archetyp a to nejlépe v souladu s energií svého ženského cyklu. - tj. arch. Panna v předovulační fázi, arch. Matka v čase ovulace, arch. Čarodějka v čase PMS, arch. Vědma v čase menstruace a tolikrát, na kolik se cítíš.

Opakovaným tančením se postupně dostáváš do hlubších vrstev sama sebe, poznávání se, kontaktu se svou energií, postupně uvolňuješ zamrzlinky či jiné blokády a rozšiřuješ tak svou kapacitu energie a ženské síly v těle. Rozpoudíš životní sílu nebo - li sexuální energii a přineseš do svého života více lásky k sobě a radosti.

Poslední inciační imaginaci doporučuji provádět až po měsíčním tancování, na konci svého ženského cyklu, v době konce archetypu Vědma, tj. v posledních dnech menstruace.

Obsah:

celkem více jak 40 minut taneční meditace - 4 taneční videa pro 4 archetypy (4x cca 12 minut).

4 x integrační imaginace v mp3 ke stažení - Meditace Panny, Meditace Matka, Meditace Čarodějka, Meditace Moudrá žena/ Vědma.

+ BONUS 1 iniciační meditace do vnitřního ženského kruhu, pro celistvost ženské duše - integrace a transformace.


Co může tento kurz podpořit, k čemu je dobrý?

  • Spojíš se snadněji se svými ženskými pilíři - archetypy Panna, Matka, Čarodějka a Vědma, vědomě zvolená hudba Tě povede.
  • Díky autentickému prožitku a zkušenosti v tanci 4 archetypů se budeš lépe orientovat ve svých emocích, energiích, náladách a schopnostech v každodennosti, jelikož ženský cyklus zastoupen těmito archetypy je ženskou navigací v životě.
  • Pravidelným tančením probudíš v sobě jemnost i divokost, vznešenost i hravost, intuici, kreativitu, sex appeal, moudrost, ….
  • Pocítíš vitalitu, radost a otevřeš srdce sobě samé, naučíš se tančit v energiích a sebevědoměji se i pak pohybuješ ve svém životě.
  • Ženským a bezpečným způsobem uvolníš své potlačené a přeplněné emoce a nabiješ se energií, protože každá držená emoce v těle spotřebovává velké množství energie a drží nás v únavě.
  • A také, tím že uvolníš svou pánev, energeticky ji otevřeš, můžeš např. snadněji otěhotnět, sladit menstruační cyklus více se sebe samou, mohou se zlepšit menstruační a gynekologické potíže, jelikož pánevní pohyby uvolňují/zpružňují pánevní dno, stimulují a jemně masírují ženské orgány např. třesení pánve, zprůchodňuje tok energie, okysličuje a vyživuje vaječníky a celkově oživujeme celou pánevní oblast a tím svou vnitřní ženu. Spirálovými pohyby také uvolníš bolesti v kyčlích, bedrech nebo křížové oblasti.
  • Toto je jen základní výčet zkušeností mých nebo kurzistek Loona dance. Loona dance může být takovou primární prevencí ženských onemocnění, jakýsi nástroj k trvalejšímu ženskému zdraví.


Vyrobilo nahrávací studio Instant Media, s.r.o., ve spolupráci s OSA ČR.

Kamera a střih: Alžběta Kopecká

Fotografie: Alžběta Kopecká, Zuzana Kodymová, Simona AmiriduHodnota taneční lekce 1300 Kč + DPH

Ukázka online Loona dance


 

Za kvalitu online kurzů, které vychází z akcí Loona dance academy nebo projektu Dance to ecstasy, a které inspirovali nebo pomohli stovkám účastníků, ručíme zárukou kvality a garancí vrácení peněz.


Položky a ceny

1 300 Kč

Loona dance - taneční meditace pro ženy - základní verze

O Lucii

Autorkou kurzů je Lucie Kupcová, pod uměleckým jménem Lucie Loona.

Zakladatelka školy prožitkového tance Loona dance academy, s.r.o. - www.loonadanceacademy.cz, majitelka Studia Loona - www.loona.cz a iniciátorka projektu Dance To Ecstasy.

Taneční koučka, DJka, průvodkyně žen na jejich cestě osobnostního a duchovního rozvoje, vizionářka.

Více o ni na:

www.loonadanceacademy.cz

www.loona.cz

www.dancetoecstasy.cz

www.lucieloona.cz

Taneční pranayama


Zveřejněno v létě.

Tanec Luny


Zveřejněno v létě.